Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
mapka2_2.png
Aktualności
"Ładunek wybuchowy na terenie zakładu" | Drukuj |
Autor: Małgorzata Łusiak   
21.11.2014.
odolanow8W dniu wczorajszym na terenie Zakładu Odazotowanie Gazu KRIO w Odolanowie ok. godziny 11:30 pracownicy zauważyli podejrzany pakunek. O tym, że może być to ładunek wybuchowy, natychmiast zaalarmowana została jednostka Policji oraz poszczególne służby i podmioty. W tym samym czasie ewakuowano osoby przebywające na terenie całego oddziału. Policja natychmiast wdrożyła procedury związane w wyniku wystąpienia zagrożenia terrorystycznego. Skierowano na miejsce Grupę Rozpoznania Minersko- Pirotechnicznego Policji, która przystąpiła do rozpoznania pakunku.  Przypuszczenia, że może być to ładunek wybuchowy potwierdziły się. Na miejsce skierowano Policjantów Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Poznaniu, którzy przystąpili do neutralizacji ładunku wybuchowego. Dodatkowo chwilę później wybucha pożar gazu na instalacjach.
…więcej
 
Przyszedł ze skradzionym rowerem i wpadł w ręce policjantów | Drukuj |
Autor: Małgorzata Łusiak   
21.11.2014.
cieka_rowerowa W minioną środę dzielnicowy ostrowskiej komendy zatrzymał sprawcę kradzieży rowerów. Mężczyzna został zatrzymany przez policjanta w trakcie zastawiania kolejnego roweru w jednym z ostrowskich lombardów. Za oszustwo polegające na  wprowadzeniu pracownika lombardu w błąd oraz kradzieży dwóch rowerów grozi mężczyźnie do 8 lat więzienia.
…więcej
 
Włamał się do garażu i skradł letnie opony | Drukuj |
Autor: Małgorzata Łusiak   
21.11.2014.
kajdanki_ty Wczoraj Policjanci z Komisariatu w Nowych Skalmierzycach zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem.  Złodziej włamał się do garażu na terenie Nowych Skalmierzyc i skradł 4 opony letnie. Swoim przestępczym działaniem spowodował straty na kwotę 1 tysiąca złotych. Za kradzież z włamaniem mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.
…więcej
 
Okradł byłą teściową | Drukuj |
Autor: Artur Kurczaba   
20.11.2014.
fors15 tysięcy złotych, elektronarzędzia oraz tablet padły łupem złodzieja, którego ustalili i zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy. Kradzieże miały miejsce pod koniec października tego roku, a sprawcą okazał się były zięć pokrzywdzonej kobiety. Teraz może mu grozić 5 lat więzienia.
…więcej
 
Zawiodły go nerwy i alkohol | Drukuj |
Autor: Artur Kurczaba   
20.11.2014.
wiezienPolicjanci z Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który bez powodu uszkodził samochód, kopiąc po jego karoserii. Pokrzywdzony oszacował poniesione szkody na 500 złotych. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
…więcej
 
Ostrowscy policjanci na turnieju karate w Berlinie | Drukuj |
Autor: Artur Kurczaba   
19.11.2014.
berlin1Kolejny raz „z tarczą", a ściślej rzecz ujmując z medalami, wracają ostrowscy policjanci z zawodów sportowych w sztukach walki. Tym razem podopieczni asp. Grzegorza Kuroszczyka wywalczyli złote i srebrne medale na turnieju karate shotokan w Berlinie.
…więcej
 
Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz! | Drukuj |
Autor: KGP   
19.11.2014.

zanimZwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa - to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz". Jednym z patronów akcji jest Policja.

…więcej
 
Nielegalnie pobierał energię elektryczną | Drukuj |
Autor: Artur Kurczaba   
18.11.2014.
licznikKażdy z nas codziennie korzysta z dobrodziejstwa, jakim jest energia elektryczna. Niektórzy jednak zapominają, że korzystanie z elektryczności musi odbywać się zgodnie z uregulowaniami prawnymi. Jakakolwiek próba obejścia licznika energii jest niczym innym jak kradzieżą, za co może grozić do 5 lat więzienia.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1567
debaty społeczne
pat_baner
Handel ludźmi
handelludzmi
Ludzie to nie towar - powiadom
handel_ludzi
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
kontrole_autokarow.jpg
bezdomni2.jpg
domnoc1.jpg
oszusci
Zagrożenie w sieci
internet
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
napisz_do_dzielnicowego.jpg