Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
mapka2_2.png
Aktualności
Okradła teściową | Drukuj |
Autor: Artur Kurczaba   
20.10.2014.
pol111Policjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali kobietę, która skradła z mieszkania teściowej pieniądze i biżuterię. Zastawiona w lombardzie biżuterię policjanci odzyskali w całości. Kobiecie za kradzież może grozić do 5 lat więzienia.
…więcej
 
Uprawiał marihuanę | Drukuj |
Autor: Artur Kurczaba   
17.10.2014.
mar2Policjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie kilka gałęzi konopi indyjskich. Policjanci ustalili miejsce, w którym jak się okazało uprawiał on kilka krzewów konopi.
…więcej
 
Policjanci zatrzymali notorycznego złodzieja | Drukuj |
Autor: Artur Kurczaba   
17.10.2014.

dsc_6327Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zatrzymali 21-letniego notorycznego złodzieja i włamywacza. Mężczyzna od sierpnia do października tego roku dopuścił się kilkunastu kradzieży i włamań na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Za dokonanie tych przestępstw grozi mu do 10 lat więzienia.

…więcej
 
Znaleziono czapkę i wózek | Drukuj |
Autor: Artur Kurczaba   
17.10.2014.
pol110Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim prosi o kontakt właścicieli znalezionych rzeczy. Po ostatniej debacie społecznej 15 października tego roku, na sali sesyjnej Urzędu Miasta pozostawiono czapkę. Właściciel proszony jest o kontakt z Komendą Policji lub pod numerem telefonu 519 064 870. Ponadto ostrowska komenda prowadzi czynności w związku z kradzieżą wózka z terenu działek przy ul. Strzeleckiej w Ostrowie Wlkp. Właściciel proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 62/ 73 77 304.
 
Chciał okraść budowę, na której pracował | Drukuj |
Autor: Artur Kurczaba   
16.10.2014.
celaWłaściciel budowy domu jednorodzinnego w jednej z miejscowości gminy Ostrów Wielkopolski ujął na gorącym uczynku złodzieja. Wezwany na miejsce patrol z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymał mężczyznę, który z budowy próbował ukraść elektronarzędzia. Za kradzież grozi mu 5 lat więzienia.
…więcej
 
Ukradł auto, które wstawił do komisu | Drukuj |
Autor: Artur Kurczaba   
16.10.2014.
policjantPolicjanci z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali mężczyznę, który skradł samochód marki Citroen C8. Pojazd ten był wcześniej jego własnością, ale zastawił go komisie i w umówionym terminie nie dokonał zwrotu pożyczki. Tym samym pojazd przeszedł na własność komisu. Policjanci skradziony pojazd odzyskali, a zatrzymanemu mężczyźnie może teraz grozić 5 lat więzienia
…więcej
 
Debata społeczna "Decydujmy wspólnie" | Drukuj |
Autor: Artur Kurczaba   
15.10.2014.

d715 października  w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Ostrowie Wielkopolskim, odbyła się druga debata społeczna z udziałem Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafała Batkowskiego oraz Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu Dariusza Dymka. Debata pod hasłem „Decydujmy wspólnie" miała na celu poznanie potrzeb, a zarazem oczekiwań mieszkańców powiatu ostrowskiego w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jednocześnie gospodarz spotkania Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim nadkom. Zbigniew Raczak, przedstawił stan realizacji wniosków zgłoszonych w ubiegłorocznej debacie.

…więcej
 
Narkotykowe zatrzymania | Drukuj |
Autor: Małgorzata Łusiak   
14.10.2014.
kajdanki_tyOstatnie dni to kolejne osoby zatrzymane w związku z posiadaniem środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Jednym z zatrzymanych jest nieletni chłopak.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1517
debaty społeczne
pat_baner
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

z_skrzynka.jpg
telefon-dla-turystow
bezdomni2.jpg
domnoc1.jpg
oszusci
kontrole_autokarow.jpg
Zagrożenie w sieci
internet
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
napisz_do_dzielnicowego.jpg
Handel ludźmi
handelludzmi