KPP Ostrów Wlkp

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
DOPALACZE KRADNĄ ŻYCIE
Głuchoniemi
CHILD ALERT System Alarmowy w przypadku zaginięcia dziecka
Dzielnicowy bliżej nas
Zostań jednym z nas
LUDZIE TO NIE TOWAR
„ Kręci Mnie Bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny".
Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku

Najczęściej czytane

 1. Uroczyste powołanie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji

  W Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się uroczystość powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim mł. insp. Piotra Wilkowskiego. W tym wyjątkowym spotkaniu udział wziął Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka. Parlamentarzyści, Wicewojewoda, przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, instytucji współpracujących z Policją, policjanci i pracownicy cywilni z ostrowskiej jednostki.

 2. "Bezpieczna Kobieta" - ruszają zapisy na szkolenie

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp. organizują III edycję szkolenia z zakresu technik samoobrony "Bezpieczna Kobieta" skierowaną do mieszkanek powiatu ostrowskiego. Szkolenie odbędzie się w marcu, a już dziś zapraszamy wszystkie chętne Panie do zapisów – liczba miejsc jest ograniczona.

 3. Dzień Kobiet w ostrowskiej Komendzie

  W dniu dzisiejszym, z okazji Święta Kobiet Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim, mł. insp. Piotr Wilkowski złożył wszystkim Paniom życzenia oraz podziękował za zaangażowanie i pracę.

 4. „SpoKREWnieni służbą”- ostrowscy policjanci na rzecz krwiodawstwa

  "Policyjni KREWniacy" po raz kolejny włączyli się w ogólnopolską akcję zbiórki krwi "SpoKREWnieni służbą". Dzisiaj, 15 marca policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, uczniowie klas prawno-policyjnych, a także osoby cywilne honorowo oddawali krew w ostrowskim punkcie krwiodawstwa. W sumie najcenniejszy dar w postaci własnej krwi oddało 48 osób.

 5. - Jestem widoczny. Jestem bezpieczny - Policjanci rozdawali kamizelki odblaskowe

  Policjanci Komisariatu Policji w Odolanowie przeprowadzili wczoraj, 22 lutego odblaskową akcję dla dzieci i seniorów. Aby być bardziej widocznym, policjanci przekazali kilkadziesiąt kamizelek odblaskowych.

 6. Sportowa rywalizacja służb mundurowych

  10 marca, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim, odbył się Turniej Piłki Koszykowej o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Poznaniu. Policjanci ostrowskiej komendy stanęli na podium, zdobywając brązowy medal. Tytuł MVP otrzymała st. sierż. Sandra Nowicka.

 7. Ostrów Wlkp. -Policjanci zatrzymali oszustki działające metodą "na policjanta"

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, zatrzymali dwie kobiety podejrzane o oszustwa metodą „na policjanta”. Kobiety podające się za policjantki, wchodziły do mieszkań pod pozorem przeszukania lub zabezpieczenia kart kredytowych, informując ich właścicieli, że mogą mieć oni związek z przestępstwem. Zatrzymane „fałszywe policjantki” usłyszały już zarzuty, za które grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 8. Ostrowscy policjanci na I Targach Pracy w Przygodzicach

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim wspólnie z pracownikiem Wydziału Ogólnego uczestniczyli w I Targach Pracy zorganizowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach. Podczas Targów policjanci zachęcali m. in. do wstąpienia w szeregi mundurowych, a pracownik cywilny objaśniał procedurę przyjęcia do służby.

 9. Policjanci na V Powiatowym Turnieju Gimnazjów

  Wczoraj, 13 marca w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim odbył się V Powiatowy Turniej Gimnazjów, nad którym patronat objęli: Starosta Ostrowski Paweł Rajski i Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim mł.insp. Piotr Wilkowski.

 10. Policjanci zbierali nakrętki dla Maksa

  St. sierż. Maciej Karasiński- dzielnicowy ostrowskiej komendy aktywnie zaangażował się w pomoc choremu chłopcu. Z inicjatywy dzielnicowego policjanci i pracownicy cywilni ostrowskiej komendy od października tego roku zbierali plastikowe nakrętki. Przekazane nakrętki trafią do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze pomogą 3-letniemu chłopcu w walce z chorobą nowotworową.