KPP Ostrów Wlkp

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
DOPALACZE KRADNĄ ŻYCIE
Głuchoniemi
Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy
CHILD ALERT System Alarmowy w przypadku zaginięcia dziecka
Policjant, który mi pomógł
Dzielnicowy Wielkopolski 2017
Dzielnicowy bliżej nas
Zostań jednym z nas

Najczęściej czytane

 1. Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim

  Z dniem 13 czerwca 2017 roku Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu p. o. insp. Piotr Mąka powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim mł. insp. Piotrowi Wilkowskiemu.

 2. Nowy Kierownik Posterunku Policji w Przygodzicach i policyjne awanse

  Posterunek Policji w Przygodzicach ma nowego Kierownika. Jest nim asp. sztab. Krzysztof Minta, który do tej pory pełnił na tym stanowisku obowiązki. Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim wręczył również akty mianowania na wyższe stanowiska służbowe łącznie 16 policjantom z ostrowskiej komendy i posterunku w Przygodzicach.

 3. Dzielnicowy opowiadał o służbie w Policji

  1 czerwca br., dzielnicowy z Komisariatu Policji w Nowych Skalmierzycach mł.asp. Łukasz Juszczak spotkał się z młodzieżą z Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach. Oprócz profilaktyki, dzielnicowy przygotował policyjny tor przeszkód. Każdy z uczniów mógł zmierzyć się z jednym z wyzwań jakie stoi przed kandydatem ubiegającym się do służby w Policji.

 4. Ostrowscy policjanci na podium

  Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim otrzymali dzisiaj z rąk Wojewody Wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmana nagrody dla najlepszych par patrolowych w województwie wielkopolskim. Ostrowscy policjanci zajęli trzecie miejsce w turnieju Patrol Roku.

 5. Komunikat- poszukiwani świadkowie zdarzenia

  Zespół Ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie wykonywania manewru wyprzedzania w miejscu oznaczonym znakiem poziomym „P-4”-linia podwójna ciągła oraz na przejściu dla pieszych w momencie gdy sygnalizator świetlny nadawał sygnał barwy czerwonej przez kierującego pojazdem marki Renault Megane.

 6. Nietrzeźwy z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów podróżował z 4 pasażerami, w tym dwojgiem kilkuletnich dzieci

  Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 36-latka. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy i ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Pasażerami pojazdu było także dwoje kilkuletnich dzieci oraz dwie osoby dorosłe.

 7. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 8. Szkolenie doskonalające dla przewodników psów służbowych

  Polski Związek Instruktorów i Przewodników Psów Służbowych w kwietniu zorganizował kolejne szkolenie doskonalące dla przewodników psów służbowych, którego celem było podniesienie wartości użytkowej psów oraz wzajemna wymiana doświadczeń między przewodnikami z różnych służb mundurowych. Ostrowskich policjantów reprezentował mł.asp. Mariusz Lis ze swoim psem Belą, wyszkoloną do wyszukiwania zapachów materiałów wybuchowych.

 9. Surowsze kary dla piratów drogowych od 1 czerwca 2017 roku

  Ustawa, która weszła w życie 1 czerwca wprowadza zmiany w Kodeksie karnym, Kodeksie wykroczeń, Kodeksie postępowania karnego, Kodeksie postępowania w sprawach o wykroczenia oraz w Prawie o ruchu drogowym. Regulacje wymierzone są w skrajnie nieodpowiedzialnych kierowców, którzy powodują śmierć i zniszczenia na polskich drogach, a ich ofiarami są niejednokrotnie dzieci.

 10. Dane teleadresowe Posterunków Policji powiatu ostrowskiego

  Potrzebujesz kontaktu z Posterunkiem Policji? Sprawdź dane teleadresowe, godziny przyjęć i dyżurów kierownika i dzielnicowych posterunku w Twojej okolicy.