Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
Odwiedza nas 4 gości
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Wymusiła pierwszeństwo  straciła prawo jazdy
12.09.2014.
radiowoz1Niestosowanie się do znaku STOP, było powodem kolizji drogowej, w wyniku której zderzyły się trzy samochody. Jest to kolejna sytuacja, gdzie dochodzi do rażącego naruszania przepisów ruchu drogowego i zasad bezpieczeństwa. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy zatrzymali sprawczyni kolizji prawo jazdy.
…więcej
 
Narkotykowe zatrzymanie
11.09.2014.
narko1W miniony wtorek ostrowscy policjanci z Zespołu ds. Nieletnich  zatrzymali 22-latka w związku z posiadaniem narkotyków. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna posiadał 5 woreczków z marihuaną.  Do zatrzymania doszło w rejonie jednego z ostrowskich gimnazjów.
…więcej
 
"Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym" - video
11.09.2014.
stop_wariatom_drogowymPolicjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy, biorą aktywny udział w trzeciej już odsłonie kampanii profilaktycznej „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym". Tym razem skierowana jest ona przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.
…więcej
 
Komunikat - policjanci odzyskali skradzione rowery
11.09.2014.
polKomenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi czynności w związku z kradzieżą dwóch rowerów, które miały miejsce w sierpniu 2014 r. na ul. Szembekowej oraz przy budynku ZUS w Ostrowie Wlkp. Rowery zostały odzyskane i zabezpieczone przez policjantów. Właściciele proszeni są o kontakt z KPP w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 19. Sprawę prowadzi dzielnicowy st. post. Karol Szczepaniak tel 786 936 382 lub 62 73 77 246.
 
Komunikat - znaleziono rower
11.09.2014.
pol116W dniu 5 września 2014 r. na ul. Prostej w Ostrowie Wielkopolskim znaleziony został rower. Właściciel proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 19. Sprawę prowadzi dzielnicowy asp. szt. Kazimierz Jaźwiec tel. 786 939 384 lub 62/ 73 77 244.
 
Kolejne zatrzymane prawo jazdy
10.09.2014.
prawo_jazdyPolicjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy zatrzymali prawo jazdy 36-letniemu mężczyźnie, który naruszył przepisy ruchu drogowego i doprowadził do zdarzenia. Policjanci za rażące naruszenie zasad ruchu drogowego zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania.
…więcej
 
Zatrzymani za posiadanie narkotyków
09.09.2014.
krataTrzech mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego w wieku od 37 do 20 lat zatrzymali ostrowscy policjanci za posiadanie zakazanych przez ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii środków odurzających. Wszystkim zatrzymanym grozi do 3 lat więzienia.
…więcej
 
Policjanci promowali odblaski
09.09.2014.
odblaski3Stowarzyszenie Przyjazne Otoczenie zorganizowało w miniona sobotę rajd rowerowy na terenie gminy Sośnie. W rajdzie wzięło udział około 100 rowerzystów, w tym wiele dzieci. Było to okazją dla promowania przez policjantów ostrowskiej komendy używania elementów odblaskowych.
…więcej
 
Obywatelskie ujęcie
09.09.2014.
busW ręce policji trafił 46-letni mężczyzna, który w jednym z ostrowskich sklepów dokonał kradzieży rozbójniczej. Sprawca został ujęty chwilę po dokonanym przestępstwie, przez przechodzącego w pobliżu sklepu mężczyznę.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

debaty społeczne
pat_baner
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

z_skrzynka.jpg
telefon-dla-turystow
bezdomni2.jpg
domnoc1.jpg
oszusci
kontrole_autokarow.jpg
Zagrożenie w sieci
internet
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
napisz_do_dzielnicowego.jpg
Handel ludźmi
handelludzmi