Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Bezpieczne wakacje
policja_wodna
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
teldlaturzagran
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
Sygnały obywatelskie
publikacje-dsc
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
Odwiedza nas 10 gości
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Kolejne zatrzymanie przez policjanta będącego po służbie
20.08.2015.
kajdanyKolejny raz w ostatnim czasie powiedzenie, że „policjantem się jest, a nie bywa" znalazło swoje odzwierciedlenie. Wczoraj policjant wydziału prewencji ostrowskiej komendy, w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży roweru.
…więcej
 
Kierowco, pomyśl zanim będzie za późno
20.08.2015.
wrdPośpiech nie sprzyja kierowcy w przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i bezpiecznej jeździe. Przekonał się o tym wczoraj 29-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, którego zatrzymali w Wielowsi policjanci ruchu drogowego ostrowskiej komendy. W terenie zabudowanym jechał z prędkością 108 km/h. Kierowca stracił na 3 miesiące uprawnienia do kierowania.
…więcej
 
Agresywny złodziej sklepowy
20.08.2015.
rozboj2Kradzież rozbójnicza to zarzut jaki usłyszał 31-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna w miniony wtorek skradł w jednym z ostrowskich marketów artykuły kosmetyczne i chcąc się utrzymać w ich posiadaniu, uderzył w twarz interweniującego pracownika ochrony. Napastnik ostatecznie został ujęty i trafił do policyjnego aresztu. Przestępstwo, którego się dopuścił, jest zagrożone karą do 10 lat więzienia.
…więcej
 
Chciał się ukryć w kukurydzy
19.08.2015.
radiowoz_lidNietrzeźwego motocyklistę zatrzymali wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Raszkowie. 45-letni kierowca jednośladu miał 0,6 promila alkoholu, a widząc zbliżający się patrol policji próbował schować się w kukurydzy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.
…więcej
 
Nadmierna prędkość powodem utraty prawa jazdy
19.08.2015.
miernikPrzekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 57 km/h było powodem zatrzymania prawa jazdy kierowcy osobowego passata. Zdarzenie to miało miejsce wczoraj w Parczewie. Na koncie kierowcy pojawi się też 10 punktów karnych.
…więcej
 
Odpowiedzą za zniszczenie mienia
18.08.2015.
kajdanyW miniony piątek policjanci ostrowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w związku ze zniszczeniem mienia. Jeden z nich rozbił szyby w kiosku, natomiast drugi oblał barwną cieczą elewację budynku. W obu przypadkach mężczyźni odpowiedzą za zniszczenie mienia, za co może im grozić do 5 lat więzienia.

 

…więcej
 
Aby uniknąć tragedii
18.08.2015.
img_2343Mimo systematycznej poprawy stanu bezpieczeństwa na polskich drogach nadal dochodzi do bardzo tragicznych w skutkach wypadków. Priorytetem dla ostrowskich funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego jest ograniczanie ilości wszelkiego rodzaju zdarzeń drogowych. Do wszystkich uczestników ruchu drogowego apelujemy zatem po raz kolejny o ostrożność oraz stosowanie się do obowiązujących zasad i przepisów.
…więcej
 
Policjanci przeciwko przestępczości narkotykowej
17.08.2015.
tabletkiDziałania prowadzone przez ostrowskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania mężczyzny w związku z posiadaniem narkotyków. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście gramów amfetaminy i ponad 200 tabletek ekstazy. Prokurator przedstawił już 26-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
…więcej
 
Nie wpuszczaj nieznajomych do domu
14.08.2015.
wykrzyknik1Pomimo policyjnych apeli nie tylko w lokalnych, ale także ogólnokrajowych mediach, nadal dochodzi do oszukiwania i okradania starszych osób. W dniu wczorajszym na terenie Ostrowa Wielkopolskiego miał miejsce taki przypadek. Dlatego też apelujemy do Państwa po raz kolejny o ostrożność i zdrowy rozsądek w kontaktach z osobami nieznajomymi.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Bezpieczna woda
bezpieczna_woda
STOP dopalaczom
okadka_dvd
debaty społeczne
pat_baner
Uwaga na oszustów
oszusci
Handel ludźmi
handelludzmi
Ludzie to nie towar - powiadom
handel_ludzi
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
kontrole_autokarow.jpg
bezdomni2.jpg
domnoc1.jpg
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
Język migowy
migi