Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
telefon-dla-turystow
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
Zagrożenie w sieci
internet
Online
Odwiedza nas 6 gości
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Policjant po służbie zatrzymał złodzieja
14.07.2014.
kajdankiPolicjant z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej Komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał na gorącym uczynku złodzieja. 19-latek miał zamiar okraść stojącego na parkingu mercedesa, kiedy został zauważony przez policjanta. To nie pierwsze przestępstwo, którego dopuścił się młody chłopak.
…więcej
 
Rzucali kamieniami dla zabawy
14.07.2014.
lusterkoWczoraj policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali nieletnich, którzy dokonali uszkodzenia samochodu. Na jednej z ostrowskich ulic nieletni zajęli się odbijaniem kamieni o plastikowe butelki. Pech chciał, że jedno z odbić zakończyło się uszkodzeniem samochodu.
…więcej
 
Włamywacze trafili do aresztu
12.07.2014.
krataOstrowscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, którzy 8 lipca 2014 r. włamali się do garażu, skąd skradli mienie wartości prawie 2.000 złotych. Jeden z zatrzymanych usłyszał łącznie trzydzieści, a drugi dwadzieścia jeden zarzutów popełnienia przestępstw przeciwko mieniu.
…więcej
 
15- letni złodziej rowerów zatrzymany
11.07.2014.

bikeWczoraj policjanci ustalili i zatrzymali 15- letniego sprawcę kradzieży rowerów. Chłopak dokonał kradzieży dwóch rowerów. Teraz jego sprawą zajmie się sędzia rodzinny.

…więcej
 
Traktorem na drodze z ponad 2 promilami
11.07.2014.

drogaCzas letni to okres nie tylko wakacji, urlopów, zwiększonego natężenia ruchu na drogach ale to również czas prac polowych. Policjanci kontrolują na drogach nie tylko kierujących samochodami czy rowerami, ale również ciągnikami i maszynami rolniczymi. W minioną środę policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej Komendy zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę kierującego ciągnikiem rolniczym.

…więcej
 
Areszt za włamania
10.07.2014.

areszt111Ostrowscy kryminalni ustalili sprawcę trzech kradzieży z włamaniem, do których  doszło w ostatnim czasie na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. 29-letni mężczyzna został aresztowany.

…więcej
 
Od słów do rękoczynów
09.07.2014.

polDo dwóch zdarzeń, związanych z uszkodzeniem ciała doszło w ostatni weekend czerwca na terenie gminy Raszków. Policjanci zatrzymali sprawców agresji.

…więcej
 
Działania Prędkość
09.07.2014.
drogowkaWe wtorek 8 lipca 2014 r. policjanci ostrowskiej drogówki na terenie miasta i powiatu prowadzili kontrole kierujących w ramach ogólnopolskich działań „Prędkość".
…więcej
 
Ostrowska młodzież na "Patosferze"
09.07.2014.

patkon16Program „Profilaktyka a Ty" (PaT) jest to przedsięwzięcie profilaktyczne o charakterze ogólnopolskim promujące wśród ludzi młodych modę na życie wolne od uzależnień. Prowadzony jest przez Komendę Główną Policji we współpracy z wieloma partnerami w całej Polsce. W tym roku miastem-gospodarzem IX Ogólnopolskiego Przystanku PaT był Konin. Na finał, który odbył się w sobotę, 5 lipca z Ostrowa Wielkopolskiego Wybrała się grupa 36 uczniów ostrowskich szkół wraz z opiekunami.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

debaty społeczne
pat_baner
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

z_skrzynka.jpg
Bezpieczna woda
bezp_woda
bezdomni2.jpg
domnoc1.jpg
oszusci
kontrole_autokarow.jpg
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
napisz_do_dzielnicowego.jpg