Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Uderzył bez powodu
14.10.2014.
dscpolPolicjanci z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który bez żadnego powodu uderzył znajomego, powodując u niego złamanie zęba. Jego zachowanie jest o tyle dziwne, że wcześniej przyjaźnie powitał pokrzywdzonego.
…więcej
 
Groźny wypadek w Uciechowie
14.10.2014.
img_7646Wczoraj w Uciechowie doszło do groźnego wypadku drogowego. Rowerzysta wjechał pomiędzy dwie przyczepy ciągnika, w wyniku czego został przejechany i ze zmiażdżoną nogą trafił do ostrowskiego szpitala.
…więcej
 
Policjanci poznawali tajniki samoobrony yawara jutsu
13.10.2014.
jj1Na zaproszenie policjantów w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przebywał Adam Twardy, specjalizujący się w sztukach walk m.in. yawra jutsu. Nasz gość wziął  udział w zajęciach skierowanych do ostrowskich policjantów, z samoobrony i obezwładniania napastnika.
…więcej
 
Chciał wymierzyć "sprawiedliwość" po swojemu
13.10.2014.
kk_i_k_maleZazdrość o byłą dziewczynę popchnęła 26-letniego mężczyznę do uszkodzenia samochodu należącego do jej nowego przyjaciela oraz grożenia mu pozbawieniem życia. Czyny, których się dopuścił, są zagrożone karą do 5 lat więzienia.
…więcej
 
Nieudolni włamywacze zatrzymani
13.10.2014.
legitymowanieDwóch sprawców, którzy pod koniec września tego roku usiłowali włamać się do jednego z kiosków w Odolanowie, ustalili i  zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy. Jeden z nich jest jeszcze nieletni i odpowie przed sądem rodzinnym.
…więcej
 
Komunikat - znaleziono rower i klucze
13.10.2014.
pol117Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim prosi o kontakt właścicieli odnalezionego roweru i kluczy. Rower został znaleziony na Osiedlu Bajkowym przy ul. Koziołka Matołka w Ostrowie Wielkopolskim. Sprawę prowadzi dzielnicowa sierż. Anna Sobczyk, tel. 62/ 73 77 449 lub 786 966 389. Natomiast klucze znaleziono u zbiegu ul. Kaliskiej i Nowej Krępy. Bliższych informacji w tej sprawie udziela dzielnicowy st. post. Jacek Szczepaniak tel. 62/ 73 77 448 lub 786 936 377
 
Policjanci przechwycili prawie pół kilograma narkotyków
10.10.2014.
1Prawie pół kilograma marihuany przechwycili policjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim. Na gorącym uczynku zatrzymanych zostało trzech mężczyzn. Wobec całej trójki sąd zastosował 3 miesięczny areszt. 
…więcej
 
Rozbójnicy w rękach policjantów
10.10.2014.
rozboj2Policjanci z ogniwa patrolowo - interwencyjnego zatrzymali wczoraj dwóch sprawców rozboju, do którego doszło na Aleji Solidarności w Ostrowie Wielkopolskim. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu, gdzie musieli najpierw wytrzeźwieć. Za dokonanie rozboju grozi im do 12 lat więzienia.
…więcej
 
Policjanci o pierwszej pomocy w "Ekonomiku"
10.10.2014.

pp1Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, w ramach współpracy ze szkołami posiadającymi klasy o profilu mundurowym, przeprowadzili w Zespole Szkół Ekonomicznych zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. W zajęciach wzięły udział klasy drugie o profilu prawno - policyjnym.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

debaty społeczne
pat_baner
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

z_skrzynka.jpg
telefon-dla-turystow
bezdomni2.jpg
domnoc1.jpg
oszusci
kontrole_autokarow.jpg
Zagrożenie w sieci
internet
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
napisz_do_dzielnicowego.jpg
Handel ludźmi
handelludzmi