Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
Odwiedza nas 5 gości
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Agresywny pacjent
19.05.2015.
kajdanyPolicjanci ostrowskiej komendy zatrzymali wczoraj awanturnika, który rozbił szybę w drzwiach oddziału szpitalnego. Nietrzeźwy mężczyzna trafił wcześniej do szpitala na obserwację, ale najwyraźniej energia go rozpierała i ostatecznie noc spędził w mniej komfortowych warunkach w policyjnym areszcie.
…więcej
 
Niesforny kibic
19.05.2015.
zab3W czasie trwania niedzielnego meczu żużlowego pomiędzy ostrowskim klubem a drużyną z Rybnika, pracownicy ochrony zabezpieczający zawody ujęli mężczyznę, który wtargnął na koronę stadionu. Niesforny kibic odpowie na podstawie przepisów ustawy o imprezach masowych.
…więcej
 
Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku
18.05.2015.
krataPolicjanci z ogniwa patrolowego ostrowskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku złodzieja, który chciał ukraść agregat od lodówki z napojami. Podjęta przez niego próba ucieczki nie powiodła się i trafił do policyjnego aresztu. Za usiłowanie kradzieży grozi mu do 5 lat więzienia.
…więcej
 
Złamali przepisy, stracili uprawnienia
18.05.2015.
drogowkaDwie lekko ranne osoby, uszkodzonych pięć samochodów i betonowe ogrodzenie posesji to bilans dwóch kolizji drogowych, do których doszło w miniony piątek i sobotę. Naruszenie przez kierowców elementarnych zasad bezpieczeństwa, skutkowało w tych przypadkach zatrzymaniem uprawnień do kierowania.
…więcej
 
Okradł sąsiadkę
18.05.2015.
forsPolicjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który okradł swoją sąsiadkę. Skradzione rzeczy szybko sprzedał, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczył na alkohol.
…więcej
 
Nowe przepisy dotyczące kierowców
15.05.2015.
policja_1121 Od 18 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym. Służbom kontrolnym oraz sądom dano w ten sposób nowe instrumenty, które powinny w jeszcze większym stopniu zdyscyplinować kierujących pojazdami do przestrzegania przepisów.
…więcej
 
Policyjne działania "Prędkość"
15.05.2015.
sygnalNadmierna prędkość to jedna z najczęściej powtarzających się przyczyn wypadków i kolizji drogowych. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy, przez cały zbliżający się tydzień będą prowadzić wzmożone działania na terenie całego powiatu, ukierunkowane właśnie na przekraczanie dozwolonej prędkości.
…więcej
 
Zatrzymany 19-latek odpowie za kradzieże
15.05.2015.
kajdankiNawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 19- letniemu mieszkańcowi Ostrowa Wielkopolskiego, zatrzymanemu przez policjantów z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy. Mężczyzna odpowie za popełnienie przestępstwa kradzieży. 19-latek wykorzystując chwilową nieobecność swojego znajomego zabrał z jego samochodu pieniądze w kwocie 750 złotych.
…więcej
 
Zmiana przepisów dotyczących przewożenia dzieci
15.05.2015.
dziecko_copyZmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

STOP dopalaczom
okadka_dvd
debaty społeczne
pat_baner
Uwaga na oszustów
oszusci
Handel ludźmi
handelludzmi
Ludzie to nie towar - powiadom
handel_ludzi
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
kontrole_autokarow.jpg
bezdomni2.jpg
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
Język migowy
migi