Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Twój Dzielnicowy
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Bezpieczne wakacje
policja_wodna
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
teldlaturzagran
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
Sygnały obywatelskie
publikacje-dsc
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Policyjne kontrole na drodze
18.11.2015.
bus_dzialaniaPolicjanci ostrowskiej drogówki, w ramach ogólnopolskiej akcji „Truck-Bus", przeprowadzali wczoraj kontrole autobusów, ciężarówek oraz samochodów dostawczych poruszających się po drogach powiatu ostrowskiego. Mundurowi sprawdzali m.in. stan techniczny tych pojazdów, prędkość, trzeźwość kierowców oraz sposób przewożenia osób i ładunku.
…więcej
 
II Rajd Motorowy Resortu Spraw Wewnętrznych "Szlakami Powstania Wielkopolskiego"
17.11.2015.
ii_rajdW dniu 7 listopada, w Ostrowie Wielkopolskim, odbył się II Rajd Motorowy Resortu Spraw Wewnętrznych „Szlakami Powstania Wielkopolskiego", w którym udział wzięło 15 drużyn z całego kraju. Bazą Rajdu był Kompleks Hotelowy „Borowianka". Tego dnia rozstrzygnięty został również II Ogólnopolski Konkurs Historyczno - Krajoznawczy wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim „Młodzi pamiętają".
…więcej
 
Pijani nadal na drogach
17.11.2015.
alkomat_1Nietrzeźwi kierowcy to nadal problem na drogach. Sprawczyni kolizji z ponad 2,5 promilami alkoholu, obywatelskie ujęcie kierującej z 2 promilami, kierujący osobowym autem z blisko 3 promilami czy kierujący rowerem z blisko 4 promilami. To kilka przykładów kierujących, którzy narażają przede wszystkim zdrowie i życie innych uczestników ruchu drogowego.
…więcej
 
Komunikat - znaleziono projektor filmowy
17.11.2015.
kpp_ostrwW dniu 2 listopada, na ul. Śmigielskiego w Ostrowie Wielkopolskim znaleziono projektor filmowy. Właściciel proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 19. Bliższych informacji udziela dzielnicowy sierż. Piotr Owsiak, tel. 62 73 77 443 lub 786 936 392
 
Święto korpusu służby cywilnej
16.11.2015.
img_5325Policjanci i pracownicy policji otrzymali awanse, odznaczenia i wyróżnienia. Uroczystość w poznańskiej Arenie została zorganizowana w związku z Narodowym Świętem Niepodległości i Dniem Służby Cywilnej. W uroczystej zbiórce uczestniczył insp. Rafał Batkowski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu, Dorota Kinal Wicewojewoda Wielkopolski oraz wielu zaproszonych gości. Na gali nie zabrakło ostrowskiego akcentu. Podczas uroczystości uhonorowano również funkcjonariuszy i pracownika cywilnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.
…więcej
 
Jechali za szybko...
16.11.2015.
czapkatarczaTrzymiesięczną przerwę z prawem jazdy zafundowali sobie na własne życzenie 18 i 26-letni kierowcy osobowych aut. Policjanci ruchu drogowego ostrowskiej komendy, kontrolowali prędkość jazdy w terenie zabudowanym. Miernik prędkości w przypadku kierującego 18-latka wskazał, że poruszał się on 104 km/h. Natomiast 26-latek jechał z prędkością 120km/h.
…więcej
 
Jechali bez uprawnień, zatrzymali ich policjanci
13.11.2015.
rd1Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej dwóch kierujących bez uprawnień. Okazało się, że jeden z mężczyzn ma cofnięte uprawnienia, natomiast drugi w ogóle ich nie posiada. Pierwszemu z nich, grozić może teraz nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
…więcej
 
Policjanci na Charytatywnym Turnieju Piłki Halowej
12.11.2015.
11698934_905972579485174_7031032926323973144_o_800x6007 listopada, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim wzięli udział w Charytatywnym Turnieju Piłki Halowej dla trzyletniego Wojtusia, u którego wykryto nowotwór płuc. Chłopiec miał okazję zobaczyć pokaz Techniki i Taktyki Interwencji Policyjnych oraz Technik Karate Shotokan w wykonaniu ostrowskich mundurowych.
…więcej
 
Zwycięstwo funkcjonariuszy ostrowskiej komendy
12.11.2015.
dsc_4132_800x600We wtorek, 10 listopada na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Piaski - Szczygliczka odbył się XIX sztafetowy bieg przełajowy służb mundurowych. Sztafety rywalizowały o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim. Na podium, zajmując czołowe miejsca, stanęli policjanci i policjantki ostrowskiej komendy.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

bezdomni2.jpg
Bezpieczna woda
bezpieczna_woda
STOP dopalaczom
okadka_dvd
debaty społeczne
pat_baner
Uwaga na oszustów
oszusci
Handel ludźmi
handelludzmi
Ludzie to nie towar - powiadom
handel_ludzi
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

kontrole_autokarow.jpg
bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
domnoc1.jpg
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
Język migowy
migi