Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
"Nałogowy" złodziej papierosów zatrzymany
15.12.2014.
kk_i_k_malePolicjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali mężczyznę, który w kilku sklepach na terenie powiatu ostrowskiego, ukradł w sumie 130 paczek papierosów i trzy butelki alkoholu.  Złodziej swoim przestępczym działaniem spowodował straty na łączną kwotę prawie 2 tysięcy złotych. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia.
…więcej
 
Policyjny pies odnalazł zaginioną kobietę
12.12.2014.
piesPolicjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim odnaleźli wczoraj 66-letnią kobietę, która w godzinach wieczornych wyszła z domu i nie dawała znaku życia. Użyty przez policyjnych przewodników pies, doprowadził policjantów do zaginionej kobiety. 
…więcej
 
Posiadanie narkotyków jest zabronione
12.12.2014.
nar2Wielu ludzi wciąż wychodzi z założenia, że znowelizowana ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii dopuszcza posiadanie niewielkiej ilości narkotyków. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych nadal może grozić kara do trzech lat więzienia, a w przypadku mniejszej wagi do roku.
…więcej
 
Zadbajmy o bezpieczeństwo w okresie świątecznym
11.12.2014.

torebka_na_ramieniu Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jak zawsze w tym okresie, czeka nas przedświąteczna gorączka zakupów. To również czas, w którym spotykamy się z rodzinami oraz organizujemy świąteczne wyjazdy. Zadbajmy zatem o to, aby te dni  minęły spokojnie i przede wszystkim bezpiecznie! 

…więcej
 
Zatrzymani za posiadanie narkotyków
11.12.2014.
lisc1Policjanci Zespołu ds. Nieletnich ostrowskiej komendy zatrzymali 15-latka, który był pod wpływem narkotyków. Nieletniego czeka rozprawa przed Sądem Rodzinnym. Odpowiedzialności nie uniknie także inny 18-latek, który posiadał przy sobie marihuanę.  
…więcej
 
Zatrzymani za włamania i kradzieże
10.12.2014.
busKradzieże i włamania to przestępstwa, których dopuściło się dwóch 17 i 18-letnich mieszkańców Odolanowa.  Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy. Za dokonanie tych przestępstw 18-  latkowi może grozić do 10 lat więzienia. Natomiast jego młodszy kolega odpowie przed Sądem Rodzinnym.
…więcej
 
Wymierzyli "sprawiedliwość" na własną rękę
10.12.2014.
kajdanki_tyPolicjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali trzech sprawców pobicia, do którego doszło w minioną niedzielę w Przygodzicach. Pokrzywdzony na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń, a powodem takiego zachowania były wcześniejsze nieporozumienia pomiędzy nimi. Teraz całej trójce mogą grozić 3 lata więzienia.
…więcej
 
Zatrzymany za kradzieże
09.12.2014.
kajdanyPłyty CD z grami o wartości prawie 1500 złotych, padły łupem złodzieja na terenie jednego z supermarketów w Ostrowie Wielkopolskim. Kilka dni później złodziej wpadł w ręce pracownika ochrony tego sklepu i został przekazany policjantom. Sprawca usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży, za co może mu grozić do 5 lat więzienia.
…więcej
 
Policjanci zatrzymali kolejne prawa jazdy
09.12.2014.
mat2Potrącenie pieszego na oznakowanym przejściu oraz nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu, to przyczyny wczorajszych zdarzeń drogowych w wyniku których kierowcy stracili uprawnienia do kierowania. Dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

debaty społeczne
pat_baner
Uwaga na oszustów
oszusci
Handel ludźmi
handelludzmi
Ludzie to nie towar - powiadom
handel_ludzi
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
kontrole_autokarow.jpg
bezdomni2.jpg
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
Język migowy
migi