Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Twój Dzielnicowy
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Bezpieczne wakacje
policja_wodna
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
teldlaturzagran
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
Sygnały obywatelskie
publikacje-dsc
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
Odwiedza nas 6 gości
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Cel ostrowskiej drogówki - poprawa bezpieczeństwa na naszych drogach
04.02.2016.
dsc_6125_800x600W ubiegły wtorek, 2 lutego funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przeprowadzili na terenie powiatu ostrowskiego działania pn. „Trzeźwość". Ostrowscy funkcjonariusze tylko tego jednego dnia sprawdzili stan trzeźwości blisko 1 tysiąca kierujących.
…więcej
 
Lokalne mapy zagrożeń
04.02.2016.
mapy_zagroeW całej Wielkopolsce policjanci rozpoczęli pracę nad stworzeniem mapy zagrożeń bezpieczeństwa. Ma ona obrazować mieszkańcom informacje dotyczące przestępczości i zagrożeń mających miejsce w ich najbliższym otoczeniu. Wpływ na kształt projektowanego narzędzia ma każdy obywatel.
…więcej
 
Uważaj! Oszuści znów dzwonią!
03.02.2016.

wykrzyknik1Aż osiem prób oszustw metodą „na krewnego i policjanta" miało miejsce wczoraj na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Na szczęście okazały się bezskuteczne. Po raz kolejny przypominamy o zachowaniu ostrożności i zdrowego rozsądku podczas rozmów telefonicznych, zwłaszcza jeśli przedmiotem tej rozmowy są pieniądze. Nie dajmy się oszukać! W razie telefonu od fałszywego "wnuczka, krewnego czy policjanta" bądź jakichkolwiek wątpliwości, radzimy jak najszybciej skontaktować się z policją pod numerem 997. 

…więcej
 
Weszła do mieszkania pod pretekstem przeprowadzenia ankiety
03.02.2016.
pol111Policja apeluje - uważajmy na oszustów i złodziei, którzy pod jakimkolwiek pozorem wpuszczani zostają do naszych mieszkań!
…więcej
 
Uwaga na mokre drogi!
02.02.2016.

znak_sliska_nawierzchniaPogoda za oknami wydaje się poprawiać. Jednak brak śniegu czy lodu na drogach nie zwalnia kierowców z odpowiedzialności, jaka ciąży na nich kiedy wsiadają za kierownicę. Ostrowscy policjanci przypominają wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, że opady deszczu, a co za tym idzie - mokra nawierzchnia drogi - potrafią być zdradliwe.

…więcej
 
Zadbaj zimą o bezpieczeństwo swojego ogródka działkowego
02.02.2016.

logo_policja_ostrow_wlkpDo sezonu działkowego zostało jeszcze trochę czasu, ale dziś policjanci ostrowskiej komendy przypominają właścicielom ogródków działkowych o stosowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa - nawet w okresie zimowym.

…więcej
 
Kradzieże sklepowe na ponad 2,5 tysiąca złotych
01.02.2016.

kajdankiW ubiegłym tygodniu ostrowscy kryminalni zatrzymali 23-letniego mężczyznę w związku dokonywanymi kradzieżami w supermarketach. Mężczyzna w grudniu ubiegłego roku wspólnie z dwoma innymi mężczyznami kilkakrotnie dokonywał kradzieży w ostrowskich marketach. Ich łupem padły m. in. płyty z grami na konsole, alkohol, telewizor. Złodzieje trafili do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat więzienia.

…więcej
 
Zatrzymani "na podwójnym gazie"
01.02.2016.

alkomat_1Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" to hasło, którego przesłanie pozostało obce dla pięciu mężczyzn zatrzymanych w ten weekend na drogach powiatu ostrowskiego. Jak się okazało, jazda bez uprawnień i „na zakazie" również nie stanowiła dla mężczyzn żadnych przeszkód aby zasiąść za kierownicą. Wszyscy zostali zatrzymani przez policjantów - grozi im teraz odpowiedzialność karna.

…więcej
 
Europes Most Wanted Fugitives  ruszyła nowa strona internetowa za najbardziej poszukiwanymi
01.02.2016.
eumostwantedOd 29 stycznia br. w sieci funkcjonuje nowa platforma wymiany informacji www.eumostwanted.eu, dzięki której każda osoba może pomóc Policji w zatrzymaniu najbardziej poszukiwanych na terenie Europy przestępców. Informacje można przekazywać policjantom za pośrednictwem uruchomionej strony internetowej i mogą one być również anonimowe. Witryna stworzona została wspólnym wysiłkiem europejskich organów ścigania w trosce o bezpieczeństwo obywateli.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

bezdomni2.jpg
Bezpieczna woda
bezpieczna_woda
STOP dopalaczom
okadka_dvd
debaty społeczne
pat_baner
Uwaga na oszustów
oszusci
Handel ludźmi
handelludzmi
Ludzie to nie towar - powiadom
handel_ludzi
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

kontrole_autokarow.jpg
bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
domnoc1.jpg
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
Język migowy
migi