KPP Ostrów Wlkp

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
DOPALACZE KRADNĄ ŻYCIE
Głuchoniemi
Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy
CHILD ALERT System Alarmowy w przypadku zaginięcia dziecka
Dzielnicowy bliżej nas
Zostań jednym z nas
LUDZIE TO NIE TOWAR
„ Kręci Mnie Bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny".

Najczęściej czytane

 1. Pamiętając o zmarłych funkcjonariuszach i pracownikach Policji

  Dzień Wszystkich Świętych jest czasem refleksji i pamięci o zmarłych. Choć dla środowiska policyjnego ten czas jest szczególnie intensywny pod względem zapewnienia bezpieczeństwa na drodze i w okolicach cmentarzy, mundurowi pamiętają o policjantach, którzy odeszli „na wieczną służbę".

 2. Kilkunastu poszukiwanych w rękach policjantów

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim w ubiegłym tygodniu na terenie powiatu ostrowskiego, zatrzymali, aż 13 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Skuteczne rozpoznanie i policyjna czujność przyniosły pozytywne efekty.

 3. Policjanci zatrzymali kilka osób i zabezpieczyli narkotyki

  Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali sześciu mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. Mężczyźni usłyszeli zarzuty i zostali przesłuchani. Sprawy znajdą swój finał w sądzie.

 4. Usłyszeli zarzuty za posiadanie narkotyków

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim w ostatnim czasie zatrzymali kolejne osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Policjanci zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i dopalacze.

 5. „TY WYBIERASZ”. Policjanci wspólnie z młodzieżą przeciwko uzależnieniom- wideo

  Młodzież dla młodzieży, taka forma profilaktyki zagościła 8 listopada 2017 r. podczas Odolanowskiego Dnia Trzeźwości, zorganizowanego dla młodzieży pod hasłem „TY WYBIERASZ” . Komendant Policji z Odolanowa podinsp. Mirosław Józefiak, nadkom. Krzysztof Kula oraz Kurator Sądowy Witold Czubak wygłosili w tym dniu prelekcje.

 6. Kolejne narkotyki zabezpieczone przez policjantów

  Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 24-letniego mężczyznę, u którego znaleźli ponad 40 gramów amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

 7. Ostrowscy policjanci rozpoczynają akcję "ZNICZ 2017"

  „BARDZO LICZYMY NA TO, ŻE TE DNI PAMIĘCI I ZADUMY, BĘDĄ JEDNOCZEŚNIE DNIAMI BEZPIECZNEGO PORUSZANIA SIĘ PO DROGACH, A NIE DNIAMI KOLEJNYCH DROGOWYCH TRAGEDII” Policjanci służby ruchu drogowego woj. wielkopolskiego.

 8. W teorii i praktyce o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

  W ubiegłym tygodniu, policjant ostrowskiej drogówki spotkał się z uczniami, którzy realizują program o edukacji pożarniczej. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa na drodze i zachowań podczas zaistniałych zdarzeń drogowych. Policjant przeprowadził „młodym strażakom” zajęcia z ręcznego kierowania ruchem, jednocześnie przypominając, że sygnały osób, które są uprawnione do kierowania ruchem są ważniejsze od przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych i sygnalizatorów.

 9. Ostrowski policjant wśród najsilniejszych w służbach mundurowych

  144 zawodników stanęło do walki o medale Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Ostrowski policjant w swojej kategorii wagowej do 90 kg zdobył brązowy medal. To kolejny sukces funkcjonariusza Wydziału Prewencji. St. sierż. Karol Jańczak był już m. in. Mistrzem Polski i Mistrzem Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

 10. „Bezpieczny senior”

  Ostrowscy policjanci włączyli się do akcji promującej bezpieczne życie seniora, która zorganizowana została przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas piątkowej prelekcji policjantka przypominała m. in. o zagrożeniach związanych z oszustwami, zawieraniem umów oraz bezpieczeństwem na drodze.