Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Twój Dzielnicowy
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
Mapy Zagrożeń
img-telefon116.gif
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Bezpieczne wakacje
policja_wodna
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
tourist
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
Sygnały obywatelskie
publikacje-dsc
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
Policjant, który mi pomógł
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w trosce o bezpieczeństwo na drodze
24.11.2016.
imag6081_929x521Panująca obecnie w naszym kraju aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego, maksymalna liczba policjantów ostrowskiej drogówki, dzisiaj (24 listopada) od wczesnych godzin porannych pojawiła się w rejonach szkół i skrzyżowań ulic naszego miasta.


…więcej
 
Policjanci w jury konkursu profilaktycznego "Jesteś Bezpieczny"
24.11.2016.
dsc_7483_715x508Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zasiedli w jury X Międzyszkolnego Konkursu Profilaktycznego „Jesteś Bezpieczny", który odbył się w Zespole Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim. Policjanci, jak co roku, oceniali poprawność odpowiedzi w poszczególnych konkurencjach i chętnie odpowiadali na pytania m. in. dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
…więcej
 
Wspólne działania policjantów i innych służb na drodze
23.11.2016.
img_20161118_111428_800x600Jednym z podstawowych zadań mundurowych jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, dlatego też po raz kolejny policjanci ostrowskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego oraz Inspekcji Weterynaryjnej przeprowadzili działania ukierunkowane na wzmożone kontrole samochodów do przewozu zwierząt i autobusów przewożących dzieci do szkół i przedszkoli.
…więcej
 
Drogówka na wzmożonych działaniach
23.11.2016.
pol116Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wspólnie z poznańskimi policjantami podczas wczorajszych działań „Prędkość" zatrzymali kolejne prawa jazdy za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym. Zmniejszenie zagrożenia wypadkami drogowymi spowodowanymi przez nadmierną prędkość kierujących jest jednym z priorytetowych zadań ostrowskiej drogówki.
…więcej
 
Paliwowy złodziej w rękach policjantów
23.11.2016.
paragraf_samPolicjanci z Posterunku Policji w Przygodzicach ustalili i zatrzymali nieuczciwego kierowcę ciężarówki. Mężczyzna od sierpnia do listopada tego roku dokonał kilkunastu kradzieży paliwa z pojazdu ciężarowego, którego był kierowcą. Mężczyzna za kradzież odpowie przed Sądem.
…więcej
 
Więcej policyjnych patroli na drogach
22.11.2016.
dsc_0760_1023x680Coraz częstszą przyczyną wypadków na drogach całego kraju jest zbyt duża prędkość. Niepokoi także fakt, że do coraz większej ilości zdarzeń na drogach dochodzi z udziałem nietrzeźwych kierowców. Dlatego też, aby poprawić bezpieczeństwo na drogach policjanci Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu rozpoczęli dzisiaj (22.11.2016 r.) od wczesnych godzin porannych na terenie miasta i powiatu ostrowskiego działania „Prędkość" .
…więcej
 
Natychmiastowa i błyskawiczna reakcja policjantów, pozwoliła zapobiec tragedii
22.11.2016.
logo_policja_ostrow_wlkpZdecydowana i szybka reakcja funkcjonariuszy zapobiegła tragedii. Policjanci z Komisariatu Policji w Nowych Skalmierzycach asp. Paweł Strzyż, mł. asp. Łukasz Juszczak uratowali życie 24-latkowi, który groził, że popełni samobójstwo - mężczyzna oblał się substancją i próbował podpalić. Mężczyźnie zapewniono opiekę lekarską.
…więcej
 
Wizyta Senatora RP Łukasza Mikołajczyka w ostrowskiej komendzie
21.11.2016.
1_703x469Zwiedzanie „Policyjnej Sali Profilaktycznej" oraz rozmowa na temat bezpieczeństwa mieszkańców powiatu ostrowskiego to główne punkty piątkowej (18.11.2016 r.) wizyty Senatora RP Łukasza Mikołajczyka w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim podinsp. Zbigniew Raczak zapoznał Senatora z aktualnym stanem bezpieczeństwa oraz omówił Krajową Mapę Zagrożeń.
…więcej
 
Kierowco- apelujemy o rozsądek!
21.11.2016.
czapkatarczaW związku z licznymi, powtarzającymi się w ostatnim czasie przypadkami kierowania pojazdami pod wpływem alkoholu i ich konsekwencjami, apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku i szczególnej ostrożności na drodze. Niestety nadal zdarzają się kierowcy, którzy przekraczają dozwoloną prędkość na drodze. Apelujemy o rozsądek!
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

bezdomni2.jpg
Bezpieczna woda
bezpieczna_woda
STOP dopalaczom
okadka_dvd
debaty społeczne
pat_baner
Uwaga na oszustów
oszusci
Handel ludźmi
handelludzmi
Ludzie to nie towar - powiadom
handel_ludzi
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

kontrole_autokarow.jpg
bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
domnoc1.jpg
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
Język migowy
migi