Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Odpowie za kradzież z włamaniem
21.01.2015.
policjantPolicjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy, zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który pod koniec grudnia ubiegłego roku włamał się do domku letniskowego na terenie gminy Przygodzice. Jego łupem padł sprzęt RTV oraz różnego rodzaju alkohole. Zatrzymanemu mężczyźnie może grozić 10 lat więzienia.
…więcej
 
Policjanci zatrzymali pięć poszukiwanych osób
21.01.2015.
kajdanki_tyPolicjanci ostrowskiej komendy zatrzymali wczoraj pięć osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Sprawy poszukiwań są prowadzone przez Wydział Kryminalny, niemniej policjanci innych komórek i wydziałów również sprawdzają osoby, wobec których podejmują czynności służbowe.
…więcej
 
Policjanci kontrolowali ciężarówki i busy
20.01.2015.
bus1Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy przeprowadzili działania, w trakcie których kontrolowali stan techniczny samochodów ciężarowych i busów. Policjanci sprawdzali głównie sposób przewożenia ładunków i osób oraz stan trzeźwości kierowców. Były to kolejne działania w ramach akcji „Truck & Bus", które powtarzane są cyklicznie.
…więcej
 
Zatrzymani za posiadanie narkotyków
20.01.2015.
1421755175889Ostrowscy policjanci zatrzymali kolejne osoby, które wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadały środki odurzające oraz udzielały je innym osobom. Zatrzymani odpowiedzą za popełnione przestępstwa. Wobec trzech zatrzymanych mężczyzn prokurator zastosował dozór policji.
…więcej
 
Znaleziono rower
20.01.2015.
policjaW dniu 10 grudnia 2014 r. na ul. Al. Słowackiego przy posesji nr 33 w Ostrowie Wielkopolskim znaleziono rower typu damskiego. Właściciel proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 19. Informacji w tej sprawie udziela dzielnicowy st. sierż. Damian Remblewski  tel. 62/ 73 77441
 
Policjanci zatrzymali włamywacza
19.01.2015.
at3Policjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali mężczyznę, który dokonał trzech włamań na terenie miasta i powiatu ostrowskiego. Złodziej okradł m.in. samochód oraz pomieszczenia biurowe dwóch firm. Straty jakie spowodował swoją przestępczą działalnością sięgnęły prawie 1,5 tysiąca złotych. Grozi mu do 10 lat więzienia.
…więcej
 
Złodzieje w rękach policjantów
19.01.2015.
kajdanyPolicjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy, ustalili dwóch złodziei, którzy w minionym tygodniu dopuścili się kradzieży. Jeden z nich z terenu budowy skradł rolkę folii, natomiast drugi skradł saszetkę z pieniędzmi i dokumentami. Przestępstwo, którego dopuścili się mężczyźni zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.
…więcej
 
Celnicy i policjanci zabezpieczyli nielegalne automaty do gier
16.01.2015.
m4 Policjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego z Kalisza przeprowadzili działania, których celem jest zwalczanie przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach. W ich efekcie zabezpieczono 13 automatów do gier.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

STOP dopalaczom
okadka_dvd
debaty społeczne
pat_baner
Uwaga na oszustów
oszusci
Handel ludźmi
handelludzmi
Ludzie to nie towar - powiadom
handel_ludzi
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
kontrole_autokarow.jpg
bezdomni2.jpg
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
Język migowy
migi