Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Debata społeczna - "Bezpieczne życie Seniora"
19.03.2015.
dsc_8519_800x536Wczoraj w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się debata społeczna z udziałem I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim p.o. podinsp. Piotra Wilkowskiego. Debata poświęcona była w całości bezpieczeństwu seniorów, stąd jej hasło „Bezpieczne życie Seniora".
…więcej
 
Nie zatrzymał się do kontroli - stracił prawo jazdy
19.03.2015.
kk_i_k_malePolicjanci ostrowskiej komendy ustalili i zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który kilka dni wcześniej przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymując się do kontroli policyjnej uciekł. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a jego wykroczeniami zajmie się teraz Sąd Rejonowy w Ostrowie Wlkp.
…więcej
 
Prewencyjne działania Policji i Straży Leśnej
18.03.2015.
img_1915_800x533Policjanci z Sieroszewic, w ramach prowadzonej współpracy, wraz z funkcjonariuszami Straży Leśnej z Nadleśnictwa Taczanów kontrolowali leśne dukty i drogi dojazdowe w rejonie kompleksów leśnych. Wspólne patrole miały na celu przede wszystkim zapobieganie kradzieżom drewna, nielegalnej wycince drzew oraz przestrzeganiu przepisów związanych z zakazem wjazdu samochodami do lasów.
…więcej
 
Sieroszewice - policjanci zatrzymali włamywacza
18.03.2015.
paragraf_samPolicjanci ostrowskiej komendy, zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który w listopadzie ubiegłego roku włamał się do budynku, w którym znajduje się agregat prądotwórczy. Złodziej skradł m.in. paliwo i akumulatory. Sprawca działał na terenie gminy Sieroszewice, a poniesione straty szacuje się na ponad 4 tysiące złotych. Zatrzymanemu mężczyźnie może grozić 10 lat więzienia.
…więcej
 
Ogłoszenie o naborze na etat cywilny w KPP Ostrów Wlkp.
18.03.2015.
logo_policja_ostrow_wlkpKomendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim poszukuje kandydata na stanowisko operatora urządzeń przygotowania danych informatycznych w Zespole ds. Obsługi Systemów Informacyjnych Wydziału Ogólnego KPP w Ostrowie Wielkopolskim.
…więcej
 
Przekroczył prędkość - stracił prawo jazdy
17.03.2015.
radarWczoraj policjanci ostrowskiej „drogówki" zatrzymali 23- letniemu mężczyźnie uprawnienia do kierowania. Powodem zatrzymania uprawnień była nadmierna prędkość kierującego. Zatrzymane prawo jazdy wraz z wnioskiem o ukaranie trafi teraz do sądu.
…więcej
 
Będą wzmożone kontrole ciężarówek
16.03.2015.
itd2Nie będzie taryfy ulgowej dla kierowców ciężarówek, którzy łamią przepisy wjeżdżając na drogi gdzie obowiązuje zakaz jazdy tego rodzaju samochodów. Poruszanie się po takich drogach to nie tylko naruszanie przepisów, ale także niszczenie ich nawierzchni. Policjanci ostrowskiej „drogówki" zapowiadają wnikliwe kontrole ciężarówek m.in. w tym zakresie.
…więcej
 
Posiadali narkotyki, zostali zatrzymani
16.03.2015.
narkmaj2Trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki, zatrzymali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania zakazanych środków odurzających.
…więcej
 
Ostrowscy policjanci udaremnili mężczyźnie skok z mostu
16.03.2015.
kpp_ostrwWczoraj policjanci z Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy zauważyli młodego mężczyznę siedzącego na barierkach mostu. Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji mundurowi uniemożliwili 20-latkowi skok z mostu.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

STOP dopalaczom
okadka_dvd
debaty społeczne
pat_baner
Uwaga na oszustów
oszusci
Handel ludźmi
handelludzmi
Ludzie to nie towar - powiadom
handel_ludzi
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
kontrole_autokarow.jpg
bezdomni2.jpg
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
Język migowy
migi