Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
Odwiedza nas 4 gości
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Wpadł po 3 latach od przestępstwa
23.02.2015.
sdziaOstrowscy kryminalni ustalili sprawcę, który przywłaszczył pozostawioną w autobusie torebkę. Zatrzymany mężczyzna był niezwykle zdziwiony i zaskoczony wizytą policjantów, gdyż przestępstwa tego dopuścił się w listopadzie... 2011 roku. Teraz, po ponad 3 latach, przyjdzie mu odpowiedzieć przed sądem.
…więcej
 
Policjanci zatrzymali nieletniego chuligana
23.02.2015.
dsc_2874Policjanci z Sieroszewic ustalili i zatrzymali sprawcę chuligańskiego wybryku, czego efektem było złamanie nosa 18-letniego chłopaka. Napastnikiem okazał się 16-letni mieszkaniec Kalisza, który uderzył pokrzywdzonego w twarz bez żadnego powodu. Jego sprawą zajmie się teraz Sąd Rodzinny.
…więcej
 
Transport drogowy pod lupą policjantów
20.02.2015.
itd2Kontrolą samochodów ciężarowych zajmuje się głównie Inspekcja Transportu Drogowego, ale również w tym zakresie swoje działania prowadzą policjanci. Wydział Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy policji, takie kontrole przeprowadza cyklicznie, co stanowi jeden z elementów zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.
…więcej
 
Kradł złom ze złomowiska
20.02.2015.
kk_i_k_malePolicjanci ostrowskiej „patrolówki" zatrzymali w minioną środę mężczyznę, który kradł złom z jednego z punktów skupu złomu w Ostrowie Wielkopolskim. Złodziej wpadł na gorącym uczynku i trafił do policyjnego aresztu, gdzie najpierw musiał wytrzeźwieć. Za kradzież grozi mu 5 lat więzienia.
…więcej
 
Wspólne szkolenie pograniczników i policjantów
20.02.2015.
sg_logoW sali narad ostrowskiej komendy odbyło się wczoraj szkolenie, które przeprowadzili funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Kaliszu. Tematem szkolenia były zmiany, jakie weszły w życie, a dotyczyły Ustawy o cudzoziemcach. Omawiano także elementy współpracy obu służb w zakresie ścigania przestępstw popełnionych przez cudzoziemców oraz obowiązujących w tym zakresie procedur.
…więcej
 
"Wieczór z pasją" w Dębnicy
19.02.2015.
dsc04307Policjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim gościli w minionym tygodniu w Zespole Szkół w Dębnicy. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Wieczór z pasją", a tematem przewodnim było zainteresowanie młodzieży sportem. W tym przypadku policjanci zaprezentowali pokaz i prowadzili zajęcia z zakresu karate shotokan.
…więcej
 
Sieroszewice - policjanci zatrzymali trzech włamywaczy
19.02.2015.
krPolicjanci z Sieroszewic zatrzymali trzech sprawców, którzy włamali się do dwóch niezamieszkałych domów. Złodzieje działali na początku stycznia tego roku w miejscowości Raduchów. Znaczną część skradzionych rzeczy policjanci odzyskali. Za kradzież z włamaniem grozi im 10 lat więzienia.
…więcej
 
Amator cudzych rowerów
17.02.2015.

celaPolicjanci Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali 44-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, który skradł dwa rowery, łącznej wartości 1.700 złotych. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Policjanci odzyskali skradzione jednoślady.

…więcej
 
Uderzył w twarz - odpowie przed Sądem Rodzinnym
17.02.2015.

pol112Policjanci z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim ustalili sprawcę uszkodzenia ciała, do którego doszło przed jedną z dyskotek. 16-latek, który uderzył w twarz 23-tetniego mężczyznę odpowie przed Sądem Rodzinnym.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

STOP dopalaczom
okadka_dvd
debaty społeczne
pat_baner
Uwaga na oszustów
oszusci
Handel ludźmi
handelludzmi
Ludzie to nie towar - powiadom
handel_ludzi
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
kontrole_autokarow.jpg
bezdomni2.jpg
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
Język migowy
migi