Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
Odwiedza nas 11 gości
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Wielkanocny weekend na drogach powiatu ostrowskiego
07.04.2015.
pol112Miniony świąteczny weekend pokazuje, że na drogach powiatu ostrowskiego może być bezpiecznie, na co w dużej mierze mają wpływ sami uczestnicy ruchu drogowego. Świąteczny weekend okazał się wyjątkowo spokojny. Policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców, doszło do 15 kolizji drogowych.
…więcej
 
Pijany kierowca wypadł z jezdni
03.04.2015.
radiowoz_lidSzybka reakcja mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego i natychmiastowe działania policjantów ostrowskiej drogówki, pozwoliły na zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy. Mężczyzna miał prawie 1,4 promile alkoholu w organizmie. Kierowca już stracił prawo jazdy, a za kierowanie w stanie nietrzeźwości mogą mu grozić 2 lata więzienia.
…więcej
 
Wzmożone działania na drogach "Wielkanoc 2015"
02.04.2015.
rdJak zawsze w okresie świątecznym spodziewany jest wzrost natężenia ruchu na drogach, dlatego już od jutra policjanci Wydziału Ruchu Drogowego rozpoczświąteczną akcję „Wielkanoc 2015". Ostrowscy policjanci rozpocz wzmożone działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drogach powiatu, które potrwają do poniedziałku 6 kwietnia.


…więcej
 
Zatrzymani sprawcy nielegalnej wycinki i kradzieży drzew
02.04.2015.
wycinkadrzewPolicjanci z Sieroszewic wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej ustalili sprawców wyrębu i kradzieży drzewa z lasu. Złodzieje wpadli w momencie kiedy cięli skradzione drzewo na swojej posesji. Straty jakie poniosło nadleśnictwo oszacowano na ponad 1200 złotych.
…więcej
 
Próbował uciec przed policjantami
02.04.2015.
pol111Policjanci z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali dzisiejszej nocy kierowcę, który chcąc uniknąć kontroli drogowej, uciekał przed policyjnym radiowozem. Kierowca posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów.


…więcej
 
Naruszył przepisy  stracił prawo jazdy
02.04.2015.
img_0163_800x533Dwa rozbite samochody i trzy ranne osoby to bilans kolizji drogowej, do której doszło 31 marca na drodze krajowej nr 11 w Górznie. Lekko uszkodzony został trzeci samochód biorący udział w kolizji, a jego kierowcy nic się nie stało. Sprawca 79-letni kierowca seicento stracił uprawnienia do kierowania.
…więcej
 
Zadbajmy wspólnie o bezpieczne święta
01.04.2015.
policjaPrzed nami święta Wielkanocne. Jak zawsze w tym okresie, czeka nas przedświąteczna gorączka zakupów. To również czas, w którym spotykamy się z rodzinami oraz organizujemy świąteczne wyjazdy. Zadbajmy zatem o to, aby te dni minęły spokojnie i przede wszystkim bezpiecznie!
…więcej
 
Okradła sąsiadkę
01.04.2015.
pieniadze_i_paragrafPolicjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali 50-letnią ostrowiankę, która okradła swoją sąsiadkę. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa, które zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
…więcej
 
Oszukiwała pracodawcę fałszując dokumenty
01.04.2015.
paragraf_samPolicjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą ostrowskiej komendy zakończyli postępowanie przeciwko 24-letniej kobiecie, która oszukiwała pracodawcę wystawiając fałszywe faktury. Kobieta usłyszała 66 zarzutów związanych z oszustwem i poświadczeniem nieprawdy w dokumentach. Za te przestępstwa może jej grozić nawet 8 lat więzienia.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

STOP dopalaczom
okadka_dvd
debaty społeczne
pat_baner
Uwaga na oszustów
oszusci
Handel ludźmi
handelludzmi
Ludzie to nie towar - powiadom
handel_ludzi
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
kontrole_autokarow.jpg
bezdomni2.jpg
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
Język migowy
migi