Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Okradł byłą teściową
20.11.2014.
fors15 tysięcy złotych, elektronarzędzia oraz tablet padły łupem złodzieja, którego ustalili i zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy. Kradzieże miały miejsce pod koniec października tego roku, a sprawcą okazał się były zięć pokrzywdzonej kobiety. Teraz może mu grozić 5 lat więzienia.
…więcej
 
Szkoła Podstawowa w Sobótce gościła policjantów
20.11.2014.
sobotka2Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim gościli w Szkole Podstawowej w Sobótce. Spotkanie zorganizowano w ramach programu „Bezpieczna droga do szkoły".
…więcej
 
Zawiodły go nerwy i alkohol
20.11.2014.
wiezienPolicjanci z Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który bez powodu uszkodził samochód, kopiąc po jego karoserii. Pokrzywdzony oszacował poniesione szkody na 500 złotych. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
…więcej
 
Ostrowscy policjanci na turnieju karate w Berlinie
19.11.2014.
berlin1Kolejny raz „z tarczą", a ściślej rzecz ujmując z medalami, wracają ostrowscy policjanci z zawodów sportowych w sztukach walki. Tym razem podopieczni asp. Grzegorza Kuroszczyka wywalczyli złote i srebrne medale na turnieju karate shotokan w Berlinie.
…więcej
 
Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!
19.11.2014.

zanimZwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa - to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz". Jednym z patronów akcji jest Policja.

…więcej
 
Ostrowscy policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową
18.11.2014.
dziupla5Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim,  zlikwidowali na terenie miasta dziuplę samochodową. Na gorącym uczynku zatrzymanych zostało 7 osób, w momencie kiedy rozbierali skradziony samochód na części. Sześć z nich usłyszało zarzuty paserstwa, a jeden zarzut kradzieży z włamaniem dwóch samochodów.
…więcej
 
O krok od tragedii
18.11.2014.
kodeks_drogowyWczoraj w Łąkocinach doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Lekko ranne zostały trzy osoby, w tym 2-letnie dziecko. Zatrważający jest jednak fakt, że dziecko siedziało na kolanach kierowcy, który wymusił pierwszeństwo przejazdu. Kierowca był trzeźwy, ale za rażące naruszenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania.
…więcej
 
Nielegalnie pobierał energię elektryczną
18.11.2014.
licznikKażdy z nas codziennie korzysta z dobrodziejstwa, jakim jest energia elektryczna. Niektórzy jednak zapominają, że korzystanie z elektryczności musi odbywać się zgodnie z uregulowaniami prawnymi. Jakakolwiek próba obejścia licznika energii jest niczym innym jak kradzieżą, za co może grozić do 5 lat więzienia.
…więcej
 
Policjanci zabezpieczyli ponad 10 tysięcy porcji amfetaminy
17.11.2014.
amf3Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Na gorącym uczynku zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn, którzy przewozili ponad kilogram amfetaminy. Za posiadanie narkotyków może im grozić do 10 lat więzienia.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

debaty społeczne
pat_baner
Handel ludźmi
handelludzmi
Ludzie to nie towar - powiadom
handel_ludzi
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
kontrole_autokarow.jpg
bezdomni2.jpg
domnoc1.jpg
oszusci
Zagrożenie w sieci
internet
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
napisz_do_dzielnicowego.jpg