Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Twój Dzielnicowy
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Bezpieczne wakacje
policja_wodna
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
teldlaturzagran
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
Sygnały obywatelskie
publikacje-dsc
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
Odwiedza nas 4 gości
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Ciągnikiem, na podwójnym gazie
02.10.2015.
ciagnik

Kolejny raz alkohol stał się przyczyną interwencji policjantów. Wczoraj, w powiecie ostrowskim dwóch nastolatków zauważyło mężczyznę kierującego ciągnikiem, który wyglądał na pijanego. Dzięki ich szybkiej reakcji, policjantom udało się zatrzymać 58-latka. Mężczyzna nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

…więcej
 
Złodziej narzędzi
02.10.2015.
areszt111

Wczoraj, na terenie działania Komisariatu Policji w Odolanowie doszło do kradzieży narzędzi w jednej z lokalnych firm. 33-letni złodziej wyniósł z terenu firmy wkrętarkę akumulatorową oraz zszywacz pneumatyczny. Łączna wartość skradzionych rzeczy wynosi ponad 1500 zł. Teraz mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Nietrzeźwy... i bez uprawnień
01.10.2015.

drogowkaJazda po alkoholu może skończyć się tragicznie. Mimo wielu akcji profilaktycznych, nie wszyscy jeszcze rozumieją jak duże zagrożenie stwarzają dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj, ostrowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego mężczyznę, który prowadził pojazd mając ponad 3 promile w wydychanym powietrzu. Co więcej, mężczyzna kierował bez uprawnień, gdyż zatrzymano mu je za jazdę pod wpływem alkoholu.

…więcej
 
Uwaga na przebierańców!
01.10.2015.

polW ostatnim czasie na terenie powiatu ostrowskiego doszło do próby oszustwa poprzez podanie się za policjanta. W związku ze sprawą zatrzymany został 38-letni mężczyzna, który podawał się za policjanta Wydziału Kryminalnego. Za taki czyn grozi mu teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

…więcej
 
Nieuczciwy gość hotelowy
01.10.2015.

kajdanyMieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego dokonał oszustwa na szkodę właściciela jednego z hoteli na terenie miasta. Przez ponad tydzień korzystał z usług hotelowych, aby następnie zniknąć bez uiszczenia opłaty, na łączną kwotę ponad 1000 zł. Oszustwo, jakiego dopuścił się mężczyzna to przestępstwo zagrożone karą nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Komunikat  znaleziono trampolinę dla dzieci
01.10.2015.
logo_policja_ostrow_wlkp

W dniu 22 września br. na ulicy Wańkowicza w Ostrowie Wielkopolskim znaleziono trampolinę dla dzieci. Właściciel proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 19. Szczegółowych informacji w tej sprawie udziela dzielnicowy sierż. szt. Damian Remblewski tel. 786 936 378 lub 62 73 77 441.

 
Profilaktyka dla dzieci
30.09.2015.
dsc_2306_800x500Policjanci ostrowskiej komendy nieustannie kontynuują spotkania z najmłodszymi w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, bezpiecznej drogi do szkoły i powrotu do domu. Odwiedzają szkoły i przedszkola. Ponadto uczniowie są częstymi gośćmi w naszej komendzie. Tym razem zajęcia profilaktyczne zostały przeprowadzone dla uczniów Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim.
…więcej
 
Klasy mundurowe z wizytą w komendzie
30.09.2015.
dsc_2329_700x500Uczniowie klas pierwszych o profilu prawno - policyjnym z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Zapoznanie z pracą policjantów, a przy tym zwiedzanie pomieszczeń komendy to jeden z tematów nauki w klasach mundurowych. Funkcjonariusze przedstawili młodzieży strukturę organizacyjną Policji oraz opowiedzieli o jej historii. "Mundurowi" także, mieli okazję zapoznać się z pracą ostrowskich policjantów. Wszystko po to, aby zachęcić młodych ludzi do pracy w tej formacji.
…więcej
 
Nie dajmy się oszukać!
29.09.2015.
oszusci

„Mamo pomóż mi" to słowa jakie w słuchawce telefonu usłyszała wczoraj 60- letnia kobieta z Ostrowa Wielkopolskiego. Pomimo policyjnych apeli nie tylko w lokalnych, ale także ogólnokrajowych mediach, nadal dochodzi do oszukiwania i okradania osób. Tym razem łupem oszustów padło 800 złotych.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Bezpieczna woda
bezpieczna_woda
STOP dopalaczom
okadka_dvd
debaty społeczne
pat_baner
Uwaga na oszustów
oszusci
Handel ludźmi
handelludzmi
Ludzie to nie towar - powiadom
handel_ludzi
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
kontrole_autokarow.jpg
bezdomni2.jpg
domnoc1.jpg
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
Język migowy
migi