Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo i kontakt
Statystyki
Oficer Prasowy
Policyjny Telefon Zaufania
Prewencja
Dzielnicowi
Zespół ds. Nieletnich
Ruch Drogowy
Poszukiwania
Dobór do służby w Policji
Nabór na etaty cywilne
DLA POLICJANTÓW
NSZZP
Kapelan Policyjny
Praktyki studenckie w KPP
Skargi i wnioski
Realizacje wniosków z debaty
PaT
img-telefon116.gif
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
stop_wariatom_drogowym
1-38483_g.jpg
telefon_zaufania.gif
policjant_ktory_mi_pomogl.jpg
Pozory mylą, dowód nie
pozorymyladowodnie
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
nigdy_nie_jed_po_alkoholu
logo_nl.jpg
przemoc121
Online
Odwiedza nas 4 gości
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Witamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Ujął nietrzeźwego kierowcę
17.10.2014.
alcosensorPonad 2 promile alkoholu miał kierowca samochodu, któremu dalszą jazdę uniemożliwił lekarz jednej z przychodni w Ostrowie Wielkopolskim. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę oraz jego uprawnienia do kierowania. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości mogą mu grozić 2 lata więzienia.
…więcej
 
Znaleziono wózek
17.10.2014.
pol110Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi czynności w związku z kradzieżą wózka z terenu działek przy ul. Strzeleckiej w Ostrowie Wlkp. Właściciel proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 62/ 73 77 304.
 
Chciał okraść budowę, na której pracował
16.10.2014.
celaWłaściciel budowy domu jednorodzinnego w jednej z miejscowości gminy Ostrów Wielkopolski ujął na gorącym uczynku złodzieja. Wezwany na miejsce patrol z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymał mężczyznę, który z budowy próbował ukraść elektronarzędzia. Za kradzież grozi mu 5 lat więzienia.
…więcej
 
Ukradł auto, które wstawił do komisu
16.10.2014.
policjantPolicjanci z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali mężczyznę, który skradł samochód marki Citroen C8. Pojazd ten był wcześniej jego własnością, ale zastawił go komisie i w umówionym terminie nie dokonał zwrotu pożyczki. Tym samym pojazd przeszedł na własność komisu. Policjanci skradziony pojazd odzyskali, a zatrzymanemu mężczyźnie może teraz grozić 5 lat więzienia
…więcej
 
Debata społeczna "Decydujmy wspólnie"
15.10.2014.

d715 października  w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Ostrowie Wielkopolskim, odbyła się druga debata społeczna z udziałem Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafała Batkowskiego oraz Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu Dariusza Dymka. Debata pod hasłem „Decydujmy wspólnie" miała na celu poznanie potrzeb, a zarazem oczekiwań mieszkańców powiatu ostrowskiego w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jednocześnie gospodarz spotkania Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim nadkom. Zbigniew Raczak, przedstawił stan realizacji wniosków zgłoszonych w ubiegłorocznej debacie.

…więcej
 
Narkotykowe zatrzymania
14.10.2014.
kajdanki_tyOstatnie dni to kolejne osoby zatrzymane w związku z posiadaniem środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Jednym z zatrzymanych jest nieletni chłopak.
…więcej
 
Handlował tytoniem bez akcyzy
14.10.2014.

tyton1 Policjanci ostrowskiej komendy  z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali wczoraj mężczyznę, który sprzedawał na targowisku miejskim  wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Łącznie policjanci zabezpieczyli 900 sztuk papierosów.

…więcej
 
Policjanci walczyli o mistrzostwo świata
14.10.2014.
h4W dniach 6-10 października 2014r. w Holandii odbyły się XXXII Mistrzostwa Świata Policji w Halowej Piłce Nożnej. Polskę w kategorii 35+ reprezentowały dwie drużyny, w tym zespół mundurowych z garnizonu wielkopolskiego. Wśród nich znalazł się asp. Henryk Kucharski - Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy.
…więcej
 
Uderzył bez powodu
14.10.2014.
dscpolPolicjanci z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który bez żadnego powodu uderzył znajomego, powodując u niego złamanie zęba. Jego zachowanie jest o tyle dziwne, że wcześniej przyjaźnie powitał pokrzywdzonego.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

debaty społeczne
pat_baner
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg

z_skrzynka.jpg
bezpieczny autobus
bezpieczny_autobus1
kontrole_autokarow.jpg
bezdomni2.jpg
domnoc1.jpg
oszusci
Zagrożenie w sieci
internet
pyrekpl.gif
Zastrzeż dokumenty
zastrzez_dokumenty.jpg
napisz_do_dzielnicowego.jpg
Handel ludźmi
handelludzmi