KPP Ostrów Wlkp

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy
CHILD ALERT System Alarmowy w przypadku zaginięcia dziecka
Zostań jednym z nas
LUDZIE TO NIE TOWAR
Ochrona prawna policjanta
Szkoda Ciebie na takie patoklimaty

Najczęściej czytane

 1. Rozpoznajesz te osoby?

  Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Ostrowie Wielkopolskim prowadzą postępowanie dotyczące oszustw komputerowych. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na nagraniu osoby proszony jest o kontakt telefoniczny.

 2. Narada roczna ostrowskich policjantów

  Dzisiaj, 16 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się narada roczna z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrada Chmielewskiego. Była ona podsumowaniem pracy ostrowskich policjantów w 2019 roku. Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, a także Prokuratury.

 3. Noworoczne spotkanie u kapelana Policji

  Wczoraj, 19 stycznia policjanci, pracownicy cywilni oraz emeryci policyjni z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim uczestniczyli wraz z rodzinami, w świąteczno - noworocznym spotkaniu z księdzem kanonikiem Maciejem Wyzujakiem. Spotkanie odbyło się na sali domu parafialnego kościoła p. w. Ducha Świętego w Ostrowie Wielkopolskim.

 4. Sukcesy ostrowskiego policjanta i jego psa Mastera

  W piątek 7 września zakończyły się w Sułkowicach XVIII Kynologiczne Mistrzostwa Policji. W finale zawodów zmierzyły się wyłonione z każdego województwa i Komendy Stołecznej Policji reprezentacje przewodników psów patrolowo-tropiących. Zawody patronatem objął Komendant Główny Policji. Ostrowski policjant reprezentował KWP w Poznaniu i drużynowo zajął I miejsce.

 5. „Bezpieczne ferie 2020”- spotkania z policjantami

  Ferie już za kilka dni, dlatego też policjanci ostrowskiej komendy mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci i młodzieży przeprowadzają działania profilaktyczne. Głównym tematem wspólnych rozmów jest szeroko pojęte bezpieczeństwo na drogach, w domu, w szkole i na stokach narciarskich.

 6. Ukradł skarbonkę z pieniędzmi. Został zatrzymany

  Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali złodzieja, który ukradł skarbonkę z pieniędzmi. Skarbonka została skradziona w jednej z restauracji na terenie miasta. 26-letni mężczyzna odpowie za kradzież. Grozi mu 5 lat więzienia.

 7. Działania Policji w okresie przedświątecznym

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim oraz Straż Leśna, Rybacka przede wszystkim w grudniu organizują wspólne patrole. Działania te mają między innymi zapobiec nielegalnej wycince i kradzieżom choinek z lasu czy zaśmiecaniu.

 8. Policjanci zatrzymali mężczyznę z podrobionym dokumentem prawa jazdy

  Grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat grozi 43-letniemu mieszkańcowi powiatu ostrowskiego, który podczas kontroli drogowej chciał przekonać policjantów, że posiada uprawnienia do kierowania, okazując fałszywe prawo jazdy.

 9. Zatrzymani z narkotykami

  Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z narkotykami. 45-latek posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę. 24-latek miał kilka woreczków z marihuaną.

 10. Policjanci drogówki z profilaktyką na pikniku motoryzacyjnym

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim uczestniczyli w pikniku miłośników marki BMW, które odbyło się na lotnisku w Michałkowie. Zainteresowani mogli obejrzeć nieoznakowany radiowóz drogówki i porozmawiać z policjantami o bezpieczeństwie na drodze.