Wyróżnienia dla ostrowskich policjantów - Aktualności - KPP Ostrów Wlkp

Aktualności

Wyróżnienia dla ostrowskich policjantów

Data publikacji 22.11.2019

Kolejna grupa funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim została mianowana na wyższe stanowiska służbowe. W tym dniu medale od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu otrzymali Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

21 listopada Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim insp. Piotr Wilkowski spotkał się z wyróżnionymi policjantami, którzy otrzymali rozkazy personalne o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe. Mianowanych zostało 11 funkcjonariuszy.

Podczas uroczystej zbiórki, I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim kom. Krystianowi Łapińskiemu oraz Zastępcy kom. Tomaszowi Mrozińskiemu zostały wręczone medale z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej. Medale w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotra Mąki wręczył szef ostrowskich policjantów insp. Piotr Wilkowski.

Pan Komendant życzył wszystkim wyróżnionym dalszych sukcesów i awansów służbowych oraz zadowolenia i satysfakcji z codziennej służby.