KPP Ostrów Wlkp

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy
CHILD ALERT System Alarmowy w przypadku zaginięcia dziecka
Zostań jednym z nas
LUDZIE TO NIE TOWAR
„ Kręci Mnie Bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny".
Policjant, który mi pomógł
Ochrona prawna policjanta

Najczęściej czytane

 1. Pamiętając o zmarłych funkcjonariuszach i pracownikach Policji

  Dzień Wszystkich Świętych jest czasem refleksji i pamięci o zmarłych. Choć dla środowiska policyjnego ten czas jest szczególnie intensywny pod względem zapewnienia bezpieczeństwa na drodze i w okolicach cmentarzy, mundurowi pamiętają o policjantach, którzy odeszli „na wieczną służbę". Uczniowie klas prawno- policyjnych również uporządkowali groby przedwojennych policjantów Policji Państwowej.

 2. Policjanci otrzymali nowe radiowozy

  Dzisiaj, 9 listopada na placu Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się uroczyste przekazanie policjantom trzech nowych samochodów. Pojazdy zakupione w ramach dostaw centralnych przez KGP w Warszawie z przeznaczeniem dla pionu ruchu drogowego będą służyć bezpieczeństwu mieszkańców miasta i powiatu ostrowskiego.

 3. Ostrowski policjant na V Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc

  W dniach 13-14 października we Wrocławiu odbyły się V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc. Po raz kolejny Komendę Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim reprezentował sierż. sztab. Karol Jańczak. W zawodach brali udział żołnierze, a także funkcjonariusze służb mundurowych m. in.: Policja, Służba Ochrony Państwa, Żandarmeria Wojskowa, Straż Graniczna, Państwowa Straż Pożarna, Służby Specjalne, Służba Więzienna, a także mundurowi Wojsk NATO stacjonujących na terenie RP.

 4. Święto korpusu służby cywilnej

  11 listopada w Polsce obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości. Ten dzień, został także ustanowiony Dniem Służby Cywilnej i podkreśla ważną rolę jaką pełnią pracownicy służby cywilnej i administracji. Szef ostrowskiej Policji mł. insp. Piotr Wilkowski złożył z tej okazji życzenia i podziękował pracownikom ostrowskiej komendy za sumienną pracę jaką wykonują każdego dnia.

 5. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń do nas.

  Policjanci z Posterunku Policji w Sośniach poszukują sprawcy kradzieży telefonu, do której doszło w pociągu, w dniu 23 maja 2018 r. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia zadzwoń na Policję.

 6. KWP - Akcja "ZNICZ 2018"

  „BARDZO LICZYMY NA TO, ŻE TE DNI PAMIĘCI I ZADUMY, BĘDĄ JEDNOCZEŚNIE DNIAMI BEZPIECZNEGO PORUSZANIA SIĘ PO DROGACH, A NIE DNIAMI KOLEJNYCH DROGOWYCH TRAGEDII”. Ten apel policjanci w całym województwie wielkopolskim powtarzają od lat. Jak będzie w tym roku?

 7. „ZNICZ 2018”. Organizacja ruchu drogowego w okresie Wszystkich Świętych

  Ostrowscy policjanci jak co roku, w okresie Wszystkich Świętych, prowadzić będą policyjne działania pod kryptonimem „Znicz 2018". Jest to okres zwiększonego ruchu pojazdów i pieszych, zwłaszcza w okolicach cmentarzy. Nad zapewnieniem bezpieczeństwa czuwać będzie zwiększona liczba policjantów

 8. „Znicz 2018”

  Od środy, 31 października trwa ogólnopolska akcja „Znicz 2018”, która zakończy się 4 listopada w późnych godzinach wieczornych. Jak co roku policjanci ostrowskiej komendy czuwają nad zapewnieniem bezpieczeństwa w okresie obchodów „Wszystkich Świętych”.

 9. Policjanci uczestniczyli w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery

  Policjanci i pracownik kadr Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim uczestniczyli w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. Inicjatorem dzisiejszego spotkania był Powiatowy Urząd Pracy. Wyjaśniano zainteresowanym między innymi procedury obowiązujące podczas naboru do Policji.

 10. "Dzień seniora" w Ostrowie Wielkopolskim

  Ostrowscy policjanci we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędem Miejskim w Ostrowie Wlkp. zorganizowali grę miejską "Dzień Seniora" Aktywnie i Bezpiecznie. W ramach promowania bezpieczeństwa osób starszych zorganizowany został także punkt informacyjny w Oddziale ZUS w Ostrowie Wlkp.