KPP Ostrów Wlkp

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
DOPALACZE KRADNĄ ŻYCIE
Głuchoniemi
Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy
CHILD ALERT System Alarmowy w przypadku zaginięcia dziecka
Zostań jednym z nas
LUDZIE TO NIE TOWAR
„ Kręci Mnie Bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny".
Policjant, który mi pomógł

Najczęściej czytane

 1. Poległym w służbie - cześć Ich pamięci!

  Dzisiaj, 13 czerwca na cmentarzu w Nowych Skalmierzycach odbyła się uroczysta zbiórka z okazji poświęcenia nagrobka tragicznie zmarłego policjanta Policji Państwowej post. Jana Stachelskiego.

 2. DEBATA SPOŁECZNA POD HASŁEM "POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE-MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW"

  Wczoraj, 24 maja odbyła się debata społeczna Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Spotkanie odbyło się z udziałem Wicewojewody Wielkopolskiego. Głównym tematem poruszanym podczas debaty było bezpieczeństwo na wsi podczas prac polowych.

 3. Plebiscyt na najlepszego dzielnicowego "Dzielnicowy na medal 2018"

  W związku z potrzebą kreowania pozytywnego wizerunku Policji, w szczególności działań podejmowanych przez dzielnicowych zgodnie z programem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Dzielnicowy bliżej nas”, wzorem roku ubiegłego Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu przy współpracy z gazetą „Głos Wielkopolski”, TVP 3 oddział Poznań oraz Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego przeprowadzi na terenie całej Wielkopolski plebiscyt na najlepszego dzielnicowego „Dzielnicowy na Medal 2018”.

 4. Festyn Rodzinny z Policją

  Ostrowscy policjanci uczestniczyli w Festynie Rodzinnym zorganizowanym na terenie „Parku Natury” w Odolanowie. Policjanci na swoim stoisku zaprezentowali pojazdy służbowe, które wykorzystywane są przez nich w codziennej służbie. Dodatkowo, mundurowi rozdawali materiały profilaktyczne, rozmawiali z uczestnikami festynu m.in. o bezpieczeństwie nad wodą. Aby być bardziej widocznym i bezpiecznym na drodze policjanci przekazali kilkadziesiąt kamizelek odblaskowych.

 5. III Ostrowski Tydzień Trzeźwości „Alternatywy”- wideo

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowali III Ostrowski Tydzień Trzeźwości „Alternatywy”, który zgromadził uczniów szkół średnich powiatu ostrowskiego podczas pięciu dni specjalnie przygotowanych atrakcji. Głównym tematem tegorocznej edycji było bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 6. Zwycięstwo ostrowskich policjantów

  Po uroczystym otwarciu przez władze samorządowe nowego boiska przy ul. Tęczowej w Ostrzeszowie na murawę wbiegli uczestnicy V Turnieju Piłki Nożnej Komend Powiatowych Policji o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ostrzeszów. Tegorocznym zwycięzcą okazała się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

 7. Mistrzowskie tytuły ostrowskiego policjanta w wyścigach kolarskich

  W niedzielę, 20 maja br. w Nowym Belęcinie w powiecie leszczyńskim (województwo wielkopolskie) pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka odbyły się II Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Szosowym. Dzień wcześniej, w Poznaniu odbył się XX Jubileuszowy Wyścig Kolarski „SMOCHOWICE TOUR 2018” o puchar Prezydenta Miasta Poznania pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu. Policjant z Ostrowa Wielkopolskiego st.post. Michał Michalski zdobył mistrzowskie tytuły.

 8. Rowerowa sztafeta służb mundurowych, która niesie pomoc

  W piątek, 8 czerwca do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim dotarła rowerowa sztafeta pn. „Mundur na rowerze 2018 – Mundurowi Mundurowym”. Głównym celem rowerowych grup, jest chęć niesienia pomocy potrzebującym. Ostrowscy policjanci „kręcili” odcinek Ostrów Wlkp. – Milicz.

 9. Rozpoznajesz tę osobę? Zadzwoń! - video

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim poszukują mężczyzny mogącego mieć związek z kradzieżą torebki z zawartością portfela. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Policją.

 10. Z trzema promilami kierował traktorem

  Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca ciągnika rolniczego. Mężczyzna został zatrzymany, 29 maja przez policjantów Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy. 35-letni traktorzysta za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.